24 kwietnia w Warszawie – Hotelowy Power Day

ZAPROSZENIE

Ależ ten czas leci! Przecież niedawno było pierwsze spotkanie HPD w listopadzie ubiegłego roku, a już niebawem – 2. edycja wydarzenia Hotelowy Power Day, czyli tym razem … D – jak Doświadczenia.

Dużo będzie o dzieleniu się wiedzą, współpracy, zaufaniu, tworzeniu doświadczeń dla gości i pracowników oraz o innym wymiarze tworzenia przewagi konkurencyjnej, itp.

Moim zdaniem – coraz bardziej brakuje wartościowej wiedzy na rynku i to jest ten moment, aby głęboko pochylić się nad tym tematem i zobaczyć (doświadczyć), jak uczyć się od siebie nawzajem i nie tylko.

Oczywiście całość będzie w kontekście wymiaru ludzkiego, doskonalenia i przywództwa. Również będzie pięć wykładów, w tym wykład inauguracyjny. Mam już asy w rękawie, więc będzie wysoki poziom merytoryczny, co niniejszym już gwarantuję. Spotkanie poprowadzi dziennikarka – Beata Tadla

Jeśli chodzi o liczbę osób, to pozostaniemy w konwencji mniejszego grona do 60-70 osób, aby tworzyć relacje i nawiązywać kontakty.

Będziemy praktykować ekonomię wdzięczności i ekonomię doświadczeń, bo wierzę, że teraz jest czas na wartości, dobre emocje i relacje. Mamy już dosyć fake’ów, czyli podróbek, i szukamy czegoś unikalnego, co zostanie w naszej pamięci. To czas na jakość, normalność i prawdziwość. Skąd wiem, że się uda? W listopadzie się udało, teraz musi być jeszcze lepiej :)!

Przypomnę, że to będzie wyjątkowe wydarzenie, bo połączymy edukację, emocje i relacje – nie bez powodu używam w jego kontekście wymyślonego przez siebie słowa EDUMOTIONS. Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było, gwarantuję!

Kto koniecznie powinien się na nim pojawić? O tym pisałam w tym poście: http://bit.ly/2VfDPXZ. Czy warto, przeczytacie tu: http://bit.ly/2OGOloN.

Chętnym przypominam, że bilety nadal można kupić: http://bit.ly/2OPstI5.

Zostawiamy formułę wykładów i długich przerw oraz foteli i leżaków, czyli 5 wykładów i 4.5 godziny przerw, czyli aż tyle czasu na rozmowy i relacje. Na zakończenie spotkania – coś wyjątkowego, czyli warsztat edukacyjny Sylwii Królikowskiej. A potem – rozmowy i grill.

Wpisz proszę datę do kalendarza –  24 kwietnia – i już rezerwuj swój czas na cały dzień, bo warto.

Zapraszam Cię bardzo serdecznie!

Violetta Hamerska

HOTELOWY POWER DAY, D – jak Doświadczenia 

        Warszawa, 24.04.2019 (środa)

        9.00 – 10.00 – rejestracja, poranna kawa i networking

        10.00 – 11.00 – Wykład inauguracyjny # 1 – Robert Majkut ” „2 cm, 30 sekund i 3 mity dzielą cię od sukcesu – o projektowaniu hotelu, do którego wracają Goście”.

        11.00 – 12.00 – Wykład # 2 – prof. Magdalena Kachniewska „Czy relacje z gośćmi mogą być bezstresowe?”

        12.00 – 13.00 – rozmowy, networking i lunch

        13.00 – 14.00 – Wykład # 3 – Anna Nowakowska „Doświadczyć MICE czyli jak przeżyć, zarobić i chcieć więcej. O sztuce wygrywania, budowania relacji i mnożenia zysków z organizacji eventów i wesel w obiektach.”

        14.00 – 15.00 – rozmowy, networking, kawa i herbata oraz przekąski

        15.00 – 16.00 – Wykład # 4 – Violetta Hamerska „Jak dodać emocje do produktu i usługi, czyli o budowaniu lojalności gości w Guest Experience 4.0.?

        16.00 – 17.00 – Wykład # 5 – Violetta Hamerska „Co widać, kiedy jeszcze nic nie mówimy? Mowa ciała, komunikacja niewerbalna, czyli jak czytać ludzi, by lepiej rozumieć naszych gości i współpracowników.”

        17.00 – 17.30 – podsumowanie i trening: ekonomia wdzięczności w praktyce

17.30 – 19.00 – rozmowy, networking, kawa i herbata oraz przekąski

         19.00 – 20.00 – specjalny warsztat edukacyjny Sylwii Królikowskiej „Największa władza to zarządzać sobą czyli w jaki sposób zarządzać frustracją i radzić sobie z nieprzyjemnymi i trudnymi emocjami”

        Dla wytrwałych:

        20.15 – małe party, grill, czyli rozmowy oraz wzmacnianie relacji

Bilety – ceny netto + VAT

1 grupa – aktywny hotelarz lub właściciel obiektu

2 grupa – pozostali uczestnicy

Grupa 1/Grupa 2 (od 2 osób – rabat 10 %)

  • 799/1399 zł – luty
  • 899/1499 zł – marzec
  • 999/1599 zł – kwiecień

After party – 85/250 zł netto (pod warunkiem udziału w konferencji)

W cenie biletu:
– 5 godzin wykładów
– specjalny warsztat edukacyjny
– 4.5 godzin czasu na kontakty i relacje
– catering całodniowy
– nagrania wykładów

Miejsce: Hotel Best Western Poleczki w Warszawie  http://bwhotelpoleczki.pl/

Zgłoszenia: violetta.hamerska@etirez.pl lub vhamerska@me.com

Tutaj link do pobrania aktywnego formularza, wypełnienia i wysłania na mail: https://violettahamerska.pl/wp-content/uploads/2019/02/Zgloszenie-udziału-w-Hotelowy-Power-Day-24-kwietnia-Warszawa-2.pdf

Po zgłoszeniu – wysyłamy informację zwrotną. Jeśli nie masz – sprawdź spam.

Do zobaczenia w Warszawie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Pin It on Pinterest