Za mną bardzo pracowity tydzień – muzyczna podróż do Dusznik Zdroju na Festiwal Chopinowski, audyt hotelu Golden Tulip Kraków na Kazimierzu, audyt hotelu Limanova w Limanowej. A jeszcze bardziej pracowite tygodnie przede mną, bo dobiega końca ósma edycja kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie. Za chwilę podsumowania audytów, certyfikaty, statuetki i wielka gala HPR. No i ruszamy z nowym projektem www.pieswhotelu.pl!

Nie lubię mówić o kulisach mojej pracy, bo najlepsza praca to taka, która „sama” się robi i najbardziej lubię stan, kiedy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Jak się lubi to, co się robi, to… samo idzie 🙂

Dzisiaj jest wyjątek od reguły, bo ostatnio często jestem pytana, jak daję radę odwiedzać hotele, być ciągle w podróży i jeszcze robić tak duże projekty. Łatwo nie jest, ale ze studiów z zarządzania strategicznego najbardziej podobały mi się: delegowanie i praca zespołowa. I tego się trzymam 🙂

Już kilka lat temu zaprosiłam do współpracy najlepszych z najlepszych (wg moich subiektywnych kryteriów). Zespół stale się powiększa, bo my się też rozwijamy. Zaufali mi od razu, a każdy z nich jest fachowcem w swojej dziedzinie. Mamy wspólne cele, dużo radości z realizowanych projektów, dobrą komunikację i ta praca nas „kręci”. Zarażam ich moim entuzjazmem, a oni są nieodporni na moje szalone pomysły. To oni sprawiają, że pomysły z mojej głowy – przelane na kartkę papieru – z ich pomocą układają się w całość.

A teraz … Ujawniam LISTĘ TAJNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW.
(ze względu na ochronę danych osobowych ich nazwiska zostają utajnione)

Oto sprawcy zamieszania

Moi Tajni Współpracownicy

1. Magda K.
2. Beata O.
3. Magda M.-D.
4. Justyna K.
5. Maciej J.
6. Magda J.
7. Tomasz K.
8. Joanna K.
9. Małgorzata G.
10. Wanda N.
11. Beata T.
12. Paulina J.
13. Natalia N.
14. Aleks H.
15. Ewa B.
16. Piotr G.
17. Diana N.
18. Kuba S.
19. Michał P.

Uwielbiam pracę zespołową. Praca z Wami to dla mnie zaszczyt i ogromna radość. Dziękuję za wszystko i idziemy dalej. Niech moc będzie z nami i samo się robi. Alleluja i do przodu!

Zostaw swój komentarz na Facebook’u

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Pin It on Pinterest

Shares
Share This

Podziel się wpisem ze światem!

Spodobał Ci się wpis? Będzie mi miło jeśli podzielisz się nim z innymi :)