DLACZEGO KLIENT (GOŚĆ) NIE ZAWSZE MA RACJĘ?

  Ten temat „chodził” za mną od bardzo dawna, bo powiedzenia: „klient ma zawsze rację”, „klient nasz pan”, nadal są obecne w branży hotelowej. Co więcej – te slogany – są kultywowane i wdrażane w życie. Uczą się tego młodzi ludzie, co w sumie przedłuża żywot tych...

Hotele dla rodzin z dziećmi.

Hotele dla rodzin z dziećmi.

Jak narodził się pomysł na kampanię Hotel Przyjazny Rodzinie? O najlepszych hotelach rodzinnych w Polsce oraz o tym, jakie warunki musi spełnić obiekt, żeby był naprawdę rodzinny.

Prawda o hotelowych gwiazdkach

Prawda o hotelowych gwiazdkach

Co trzeba wiedzieć o hotelowych gwiazdkach przed wakacjami? Jakie wyposażenie powinno być hotelu w zależności od liczby gwiazdek? Jak korzystać z ofert hotelowych?

Violetta Hamerska na Polki.pl

Violetta Hamerska na Polki.pl

Wywiad o tym, jak wybrać dobre miejsce na rodzinny wypoczynek, o podróżowaniu do polskich hoteli z czworonogami oraz o trudnym temacie, czyli hotelowym savoir-vivrze.

Co kradniemy z hoteli?

Co kradniemy z hoteli?

Co najczęściej znika z pokoi polskich hoteli? Jak zjawisko kradzieży wpływają na budżet hoteli?

Kradzieże w hotelach

Kradzieże w hotelach

Szacuje się, że kradzieże kosztują polskie hotele nawet 1 mln złotych rocznie. Rozmowa nakreśla, jak poważny jest ten problem dla branży hotelarskiej.

Tajemniczy gość w hotelu

Tajemniczy gość w hotelu

Violetta Hamerska od ponad 25 lat związana jest z branżą hotelową i turystyczną. Audytuje hotele, sprawdzając i oceniając ich jakość oraz standard obsługi.

Święta w hotelu

Święta w hotelu

Rok 2016 zaliczam do wyjątkowych. Nie przypominam sobie, żeby w ostatnich kilkunastu latach oferty świąteczne sprzedawały się z takim wyprzedzeniem, nawet już w sierpniu. W programie #RZECZoBIZNESIE opowiadałam o świętach w hotelu, trendach na nowy rok i najbardziej niedocenianych regionach Polski.

Sposób na udane ferie

Sposób na udane ferie

Już 16 stycznia rusza pierwsza tura ferii zimowych. Zastanawiasz się, jak spędzić je z rodziną? Violetta Hamerska – ekspert rynku hotelowego – poleca rodzinne wyjazdy w polskie góry i radzi, jak je sprawnie zorganizować.

Przygotuj się na jesienne wyjazdy

Przygotuj się na jesienne wyjazdy

Lato minęło, sezon się zakończył. Ale kto powiedział, że jesienią mamy siedzieć w domu? „Podpowiadam, gdzie znaleźć najlepszą ofertę na krótki wypad z rodziną, zasłużony jesienny urlop czy wyjazd ze zwierzakiem”, mówi Violetta Hamerska, ekspert branży hotelarskiej.

Urlop we wrześniu? Ależ tak!

Urlop we wrześniu? Ależ tak!

Część wakacji już za nami. Z każdym tygodniem gości w hotelach będzie mniej, więc warto poszukać specjalnych ofert na wyjazdy. Jeśli nie ogranicza nas rok szkolny, ciekawe propozycje na wypoczynek możemy znaleźć po 20 sierpnia.

Zachowanie gości w przestrzeni publicznej

Zachowanie gości w przestrzeni publicznej

O pojmowaniu pojęcia „wolności” w przestrzeni publicznej oraz o kulturze osobistej osób wypoczywających w hotelach opowiadała w sobotę 27 sierpnia W Polsat News Violetta Hamerska, Przewodnicząca Kapituły HPR.

Hotele narzekają na brak kultury Polaków

Hotele narzekają na brak kultury Polaków

Rynek hotelowy w Polsce rozwija się dynamicznie. Jesteśmy coraz bogatsi i możemy pozwolić sobie na coraz większe luksusy. Kultura Polaków podczas urlopów wciąż jednak pozostawia wiele do życzenia.

Wstajesz i wiesz

Wstajesz i wiesz

O nowej akcji edukacyjnej propagującej savoir vivre w hotelach „Kulturalny rodzic, kulturalne dziecko”, a także o tym, dlaczego w hotelach nie ma klientów, a są… goście mówiłam 6 sierpnia w programie „Wstajesz i wiesz” w TVN24.

Bardzo atrakcyjna Polska

Bardzo atrakcyjna Polska

Lipiec. Wakacje w pełni. Piękna przyroda, ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe, nowoczesne hotele i pyszne regionalne jedzenie – to tylko niektóre z naszych atutów.

Czas na relaks

Czas na relaks

Przed nami czas wakacyjnych wyjazdów – długich pobytów, weekendowych wypadów lub wycieczek po bliższej i dalszej okolicy. Najwyższa pora więc odpowiedzieć sobie na pytanie: dokąd warto pojechać, aby…nie chciało się wracać?

HPR w Programie 1 Polskiego Radia

HPR w Programie 1 Polskiego Radia

Czy polskie hotele są gotowe na przyjęcie najmłodszych gości? Między innymi o tym Violetta Hamerska rozmawiała 9 maja z Romanem Czejarkiem w programie „Cztery pory roku” w Programie 1 Polskiego Radia.

Dziecięcy biznes

Dziecięcy biznes

Kącik dla dzieci, czyli obskurny stolik z połamanymi kredkami to już przeszłość. Bogata i dobrze przygotowana oferta dla rodzin z dziećmi w polskich hotelach to wręcz ewenement na skalę europejską. Nic dziwnego, że do hoteli przyjaznych rodzinom rezerwacje trzeba robić z dużym wyprzedzeniem.

HPR w programie Nowy Dzień

HPR w programie Nowy Dzień

O sukcesach kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie, nowościach 8. edycji konkursu oraz współpracy z partnerami Violetta Hamerska opowiedziała w programie „Nowy Dzień” w Polsacie.

Hotel? Tylko first minute!

Hotel? Tylko first minute!

Przed nami sezon wyjazdów weekendowych, a niebawem rozpoczną się również wyjazdy wakacyjne. To już ostatni dzwonek, aby zaplanować rodzinne wakacje w Polsce.

Hotel szyty na miarę

Hotel szyty na miarę

Minęły już czasy, kiedy wyjazd do hotelu był równoznaczny z luksusem. Dziś możemy korzystać z propozycji licznych ośrodków wypoczynkowych, których oferta jest uszyta na miarę naszych potrzeb i możliwości finansowych. Trzeba jedynie podjąć decyzję, w jakim rejonie mamy ochotę spędzić wolne dni, co chcemy tak robić i jakim budżetem dysponujemy.

Rodzina w podróży

Rodzina w podróży

Każda chwila spędzona z rodziną jest wyjątkowa. Nawet kilkudniowe wyjazdy są okazją do lepszego poznania radości, ale także i problemów – swoich oraz dzieci. Warto do wyjazdu starannie się przygotować, aby miłych chwil nie popsuły nam kłopoty związane z miejscem pobytu czy podróżą.

Hotele od zadań specjalnych

Hotele od zadań specjalnych

Chcesz mieć pewność, że urlop spędzisz dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś? Otocz się ludźmi dzielącymi Twoje pragnienia. Wybierz kurort, którego oferta to strzał w dziesiątkę.

Hotele dla rodzin

Hotele dla rodzin

Violetta Hamerska, przewodnicząca kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie, poleca hotele, do których możecie jechać z dziećmi! W tych miejscach każdy rodzinny pobyt będzie udany.

Wielkie atrakcje dla małych gości

Wielkie atrakcje dla małych gości

Pojawiają się wszędzie – na lotniskach, w restauracjach, urzędach, bankach. W hotelu są już coraz częściej czymś najzupełniej oczywistym. Mowa o kącikach dla dzieci.

Hotele pełne radości

Hotele pełne radości

Dziecko nie dysponuje portfelem rodziny, ale ma istotny wpływ na wybory dokonywane przez jego rodziców. Także te, dotyczące miejsca wypoczynku.

Idealne miejsce

Idealne miejsce

Wybór kwatery to duże wyzwanie. Dlatego odwiedzamy te hotele i pensjonaty, w których byli nasi znajomi. Tak jest bezpieczniej. Można też skorzystać z listy ośrodków, które otrzymały certyfikat jakości HPR. Przeczytaj, jak jest przyznawany.

Hotel Przyjazny Rodzinie

Hotel Przyjazny Rodzinie

W programie „Dzień dobry TVN” Violetta Hamerska oraz członkinie Kapituły Beata Tadla i Ewa Gawryluk opowiadają o kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Pin It on Pinterest