LATARNIK HOTELOWY – myślenie poza schematem

 

LATARNIK HOTELOWY– to wirtualna przestrzeń do MYŚLENIA POZA SCHEMATEM. To cykl wirtualnych spotkań HOTELARZY ON LINE, do którego zapraszam szczególnych gości – ekspertów, którzy razem z nami stworzą szerszą perspektywę, kierując światło na wybrane tematy.  Spotkania odbywają się w każdy piątek (godz. 11 lub 12). Nagrania ze spotkania są publikowane w mojej grupie na FB – Merytorycznie o hotelarstwie: https://www.facebook.com/groups/254316768662828/?ref=share

LATARNIK HOTELOWY powstał z mojej potrzeby szukania nowych dróg i widzenia tej trudnej sytuacji w nowym świetle. Latarnik łączy moje humanistyczne myślenie o świecie przez pryzmat człowieka, wartości i Triady Platońskiej oraz ciekawości zmieniającego się teraz wielobiegunowego świata VUCA (Zmienność, Niepewność, Złożoność, Niejednoznaczność). Latarnik powstał w czasie pandemii i do wakacji odbyło się 15 spotkań.

Zapraszam gości, którzy są niezwykłymi ludźmi. Ludźmi, których cenię, szanuję i którzy są ekspertami w różnych dziedzinach. To miejsce stawiania pytań i wspólnego szukania odpowiedzi, by współtworzyć lepszy świat. 

Od września jest nowa i rozszerzona formuła.

Mamy trzy STREFY WIEDZY:

    1. Strefa INSPIRACJI (osoby z poza branży, aby budować interdyscyplinarność)
    2. Strefa DZIELENIA SIĘ WIEDZĄ. D – jak Doświadczenie (dzielimy się doświadczeniem zawodowym i życiowym)
    3. Strefa PRAKTYKÓW. L – jak Ludzie (przedstawiamy hotelarzy, czyli bardziej człowieka)

 

Informacje o spotkaniach są publikowane w mediach społecznościowych.

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Pin It on Pinterest