Do tego hotelu jechałam z ogromną ciekawością w poszukiwaniu mojego #GuestExperience, bo wiele dobrego słyszałam o tym miejscu od wielu osób…
I … bardzo chciałam poznać wyjatkową osobę: panią Annę Hencką – Zyser, która jest pasjonatką gościnności i dla niej każdy gość jest tak samo ważny.
Dzięki Niej i wspaniałym ludziom z obsługi oraz niezwykłemu Dyrektorowi Hotelu (Norbert Banach), z którym pani Ania tworzy niezwykle zgrany i profesjonalny duet jest … wspaniała atmosfera, serdeczność, gościnność i … to wielkie COŚ, że jeszcze nie wyjedziesz, a już chcesz wracać do tych ludzi ![]()
…. Bo w hotelarstwie (gościnności) to … LUDZIE są najważniejsi!
A dla mnie jeszcze … widoki![]()
Uwielbiam Mazury, bo każde licealne wakacje spędzałam nad jeziorem, więc mam duuużo wspomnień z tamtych czasów![]()
![]()
![]()
Wprawdzie na zawsze zostałam harcerką (mundur szary)w sercu i głowie
i nigdy nie dałam się „skusić” żeglarzom (mundur granatowy), aby wstąpić ich szergi, ale to dzięki nim nauczyłam się pływać na optymiście, wiązać węzły .. No i nic tak dobrze nie brzmiało wieczorem przy ognisku nad jeziorem jak … żeglarskie szanty![]()
![]()
![]()
I oto proszę, jak jeden obraz/widok szybko otwiera wspomienia oraz emocje… Ech!![]()
![]()
![]()
Zapraszam na moje filmowe wspomnienia z tego miejsca, które tak zapamiętałam i zostawiłam w moich oczach i sercu
![]()
Znajdziecie je na moim Facebooku.

Violetta Hamerska